עשו מנוי ל Jerusalem Post

וקבלו חודש חינם!

 

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליך בהקדם

שם*

דוא"ל*

טלפון*

לקוחות שנרשמו למגזין זה, התעניינו גם במגזינים הבאים:

ידיעות אחרונות מנויים
ידיעות אחרונות מנויים

J-Post Report
J-Post Report

The Jerusalem Post Lite
The Jerusalem Post Lite

Jerusalem Post Francaise
Jerusalem Post Francaise

cosmopolitan
cosmopolitan

J Post Click Magazin
J Post Click Magazin

J Post Junior Magazin
J Post Junior Magazin

J Post Snap Magazin
J Post Snap Magazin

J Post Zone Magazin
J Post Zone Magazin

 

מנוי Jerusalem Post

ג'רוזלם פוסט (The Jerusalem Post) הוא עיתון יומי ישראלי בשפה האנגלית. מנוי Jerusalem Post ג'רוזלם פוסט נחשב לעיתון היהודי המוביל בעולם היהודי, העיתון מופץ ל – 70 מדינות בכל העולם. העיתון הותיק התחיל את דרכו בתקופת המנדט הבריטי וכיום משמש כעיתון הנפוץ ביותר לדוברי עברית ואנגלית.

ללמוד אנגלית עם מנוי Jerusalem Post

במהלך השנים האחרונות פותח נושא לימוד האנגלית דרך קריאת הג'רוזלם פוסט (כולל הלייט), הנחשב להצלחה אדירה ודרך "גרוזלם פוסט טוק" לקהל המעוניין לשפר גם את הדיבור.
המהדורה השבועית ג'רוזלם פוסט לייט כתובה באנגלית קלה ומגישה 32 עמודים בנושאים שונים מהארץ ומהעולם; אקטואליה, כלכלה, בידור, טיולים, בריאות, ספורט, תשבצים ועוד. העיתון מיועד לישראלים המעוניינים לשפר את רמת האנגלית שלהם. אין צורך בקורסים יקרים ושיעורים ארוכים. בזמנכם הפנוי תוכלו לשפר את האנגלית על ידי קריאה במנוי Jerusalem Post. בעיתון שלוש רמות של אנגלית המסומנות על ידי כוכבים, כך תוכלו להחליט בעצמכם מתי אתם יכולים לעלות רמה. בכל עמוד מופיע מילון עברי-אנגלי למילים או מונחים קשים וחדשים באנגלית המסייע להעשיר את אוצר המילים.

מנוי לג'רוזלם פוסט

הקוראים שעושים מנוי לעיתון ג'רוזלם פוסט  (מנוי Jerusalem Post) נהנים מדי יום מעיתון מצוין בהנחה מטורפת של 45% מבלי שיצטרכו לטרוח לצאת מהבית. הנושאים המגוונים והכתיבה הקולחת, הופכים את הקריאה להנאה צרופה ועל הדרך גם מחדדים את מימניות השפה.

עשו מנוי, שלא תפספסו דבר

מסקר עדכני שנערך בקרב קוראי וקוראות העיתון עולה כי ישנם אלפי קוראים שמדי שבוע רוכשים את העיתון בדוכנים וברשתות השיווק השונות פשוט משום שהם לא מודעים לכך שמנוי יכול לחסוך להם כסף רב. צרו קשר עוד היום עם מחלקת המנויים שלנו כדי שלא תחמיצו אף גיליון בטעות. אנחנו מתחייבים לעבוד ללא לאות כדי לספק לכם את הרמה הגבוהה אליה אתם רגילים כבר למעלה משישים שנה. קריאה נעימה!

Jerusalem Post מנוי

מצא אותנו ב-‪Google+‬‏

מנוי Jerusalem Post – בפייסבוק

The Jerusalem Post מנוי

45%

הנחה!

חודש מתנה