עשו עכשיו מנוי למגזין ראש 1

וקבלו חודש נוסף במתנה!

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם

שם*

דוא"ל*

טלפון*

 

ראש 1 מנוי

אין שום ספק שהנוער המודרני הוא קבוצת גיל שאין להתעלם ממנה. חדשות לבקרים אנחנו קוראים בעיתונות הכתובה על נערים ברחבי העולם שהצליחו לפתח תוכנה חדשה, מוצרים מקוריים או שהפיקו מיזם מרתק שהפך אותם למיליונרים בן לילה. העולם שייך לצעירים והיום הביטוי הזה נכון מתמיד. ראש אחד הידוע גם כ – ראש 1 , הוא שבועון צעיר שמאמין שגיל הנעורים הוא התקופה היפה ביותר בחיים ושאין לזלזל בקוראים הצעירים.

ראש 1

ראש 1 כיום הוא השבועון הנמכר ביותר לגיל הנעורים. הכתבות המרתקות והמדורים המדליקים שבו מושכים אליהם קהל צעיר וחושב שלא מוכן לוותר על תכנים איכותיים לצד תכנים קלילים ובידוריים לשעות הפנאי ברמה גבוהה. מדי שבוע מקבלים המנויים של ראש 1 מנוי את העיתון לביתם ולא מניחים אותו מידיהם עד שהם מסיימים לשתות בשקיקה את הטקסטים המעשירים והמהנים שבו. האם כבר יש לכם מנוי לעיתון ראש 1?

ראש 1 מנוי

נראה שאין שום תקופה בחיים שלנו שמלווה ברוח מתפרצת של תשוקה אינסופית לחיים, בשינויים מרחיקי לכת באישיות ובגוף כמו תקופת הנעורים. הכותבים של ראש 1 מנוי דואגים מדי שבוע לעדכן אתכם בכל הנושאים שמעניינים אתכם. מוזיקה, קולנוע, יחסים, אופנה ואפילו רכילות לצד כתבות בנושאים כמו כלכלה, פוליטיקה וסיפורים מעוררי השראה של בני נוער הם רק חלק מהתכנים שהופכים את ראש 1 מנוי לעיתון המרתק והפופולארי שהוא.

הגיל המושלם

ראש אחד מיועד באופן כללי לגילאים 12-16 ונוקט בגישה לפיה מדובר בקהל חכם עם ראש פתוח ובניגוד לתכנים אחרים שמיועדים לבני הנעורים, הוא לא מזלזל בקהל שלו אלא כותב להם בגובה העיניים ומצליח למשוך מדי שנה קהל קוראים גדל והולך שלא יכול לחכות לפתוח את המהדורה החדשה מדי שבוע. הצטרפו גם אתם לקהל המנויים העצום של ראש 1, כי אנחנו יודעים שאלו השנים הכי יפות שיש לנו וחובה להיות מעודנים תמיד בכל מה שמעניין.

אל תפריעו לי באמצע הקריאה

לצד כתבים צעירים שעובדים במערכת, אליהם תוכלו להצטרף בבוא הזמן במידה וניחנתם במה שצריך, כותבים בעיתון ראש 1 מנוי מיטב הכותבים בתחומם. ההקפדה על האיכות הגבוהה של התכנים נשמרה מאז שיצא לאוויר העולם לפני למעלה משני עשורים ולא חסרים קוראים שההורים שלהם קראו את עיתון ראש אחד כשהיו בני גילם. קריאה מהנה!

ראש 1 מנוי – בגוגל+

ראש 1 מנוי בפייסבוק

ראש 1 מנוי

40%

הנחה!