עשו מנוי למגזין מנטה

וקבלו חודש חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם

שם*

דוא"ל*

טלפון*

לקוחות שנרשמו למגזין זה, התעניינו גם במגזינים הבאים:

עיתון סופהשבוע מנויים
עיתון סופהשבוע מנויים

עיתון לאישה מנויים
עיתון לאישה מנויים

מגזין BelleMode
מגזין BelleMode

מנוי go style
מנוי go style

מגזין מנטה מנויים

מהתמונה שעולה ממחקרים עדכניים, אנחנו חיים בחברה שהולכת ומשמינה. נראה שתהליך האמריקניזציה שפושה באזורנו, לא דילג על תופעת ההשמנה הנוראית שהיא פועל יוצא של אורח החיים המודרני. מגזין מנטה, שם לו למטרה להילחם באורח החיים שמקצר את החיים לכולנו. מדי חודש מגזין מנטה מפיק עבורכם את הכתבות המעניינות, המרתקות והאיכותיות ביותר בנושאי בריאות, ספורט ואורח חיים הגיוני יותר.

מנטה מנויים

על המגזין מנטה מנויים אנשים שבריאותם חשובה להם. למגזין מנטה מנויים כאלה שמעוניינים לצעוד קדימה לעולם טוב יותר, בריא יותר ולכן מדי חודש דואגים להתעדכן במיטב המגמות הבריאותיות מהארץ ומהעולם. במידה ואתם מעוניינים לעשות את הדבר הנכון עבור המשך חייבם, צרו קשר עם מגזין מנטה מנויים והצטרפו לאלפי אנשים שעשו למגזין מנטה מנויים חודשיים.

מגזין מנטה מנויים

מגזין מנטה מאגד בחובו את מיטב הכותבים בתחומים שונים. לצד כתבות מרתקות על ספורט וכושר, עצות לתרגילים יומיומיים וסיפורים מעוררי השראה, ניתן למצוא גם מתכונים בריאותיים ומפנקים ביותר כי במנטה מאמינים שאורח חיים בריא הוא גם אורח חיים מהנה וכי אין צורך לוותר על דבר כדי לחיות חיים מלאים, עשירים ובריאים.

כתבות מרתקות

האנשים שעושים למגזין מנטה מנויים יודעים שמדי חודש הם יזכו לקרוא את הטקסטים המקוריים ביותר שלא יהססו לתקוף מגמות חזקות ודעות שולטות מזוויות רבות. כמו כן, הקריאה במגזין קלה וקולחת כך שכולם יכולים ליהנות מתכנים איכותיים וברמה הגבוהה ביותר בעיתונות הישראלית.

אורח חיים בריא מתחיל במנטה

המודעות הגוברת והולכת לסכנות שבאורח החיים המודרני היא פועל יוצא של אחוזי התחלואה העולים משנה לשנה. כל אדם באשר הוא שהבריאות האישית שלו ושל בני משפחתו והאהובים שלו חשובה לו, חייב לעצמו קריאה מעמיקה במגזין מנטה. במידה ואתם חשים שנושא הבריאות קרוב ללבכם ושאתם מעוניינים להישאר עם יד על הדופק התקין מדי חודש בחודשו ולא לפספס אף כתבה או מאמר מרתק בנושא, עשו את הדבר הנכון ורכשו מנוי למגזין מנטה עוד היום כי אין דבר חשוב יותר בחיים האלה, מלבד הבריאות ואין שום צורך לפגוע בה כדי להגיע לתובנה הזו. לבריאות!


מגזין מנטה מנויים

20%

הנחה!

וחודש מתנה