עשי מנוי לעיתון לאישה

וקבלי חודש חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם

שם*

דוא"ל*

טלפון*

לקוחות שנרשמו למגזין זה, התעניינו גם במגזינים הבאים:

מגזין מנטה מנויים
מגזין מנטה מנויים

קוסמופוליטן מנוי
קוסמופוליטן מנוי

מגזין בלייזר מנויים
מגזין בלייזר מנויים

מנוי go style
מנוי go style

עיתון לאישה מנויים

רוב הסיכויים שאתן מכירות את עיתון לאשה. כיום על עיתון לאשה מנויים מאות אלפי בתי אב בישראל שנהנים מדי שבוע מהחדשות העדכניות ביותר במגוון רחב של תחומים. לעיתון לאשה מנויים הן גברים והן נשים מכל השכבות הסוציו אקונומיות ומכל רחבי הקשת הפוליטית. מאז יצא לראשונה לאור בשנת 1947, הפך המגזין לאשה לנפוץ ביותר בישראל ולא בכדי.

עיתון לאשה

כיום לעיתון לאשה מנויים אנשים עם ראש פתוח שצמאים לידע אבל לא מוכנים לוותר על חוויה כיפית ונעימה של קריאה קלילה ומהנה. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שכיום עיתון לאשה לצד כתבות מרתקות ומעשירות בנושאים הבוערים של העידן שלנו משכיל לשלב תכנים מתרבות הפנאי והבילוי. כמו כן מדי שבוע מפורסמים במגזין מתכונים מודרניים, כתבות בנושאי טיפוח, אופנה ויופי ואפילו כתבות שמיועדות לגברים.

עיתון לאישה מנויים

הקוראים שעושים מנוי לעיתון לאשה נהנים מדי שבוע ממגזין מופלא שמגיע לפתח ביתם. עיתון לאשה מוביל היום את תחום המגזינים בארץ ביד רמה ומכיל כתבות במגוון רחב של תחומים כמו גם מדורים קבועים שמושכים אליהם קוראים רבים מדי שבוע. עיתון לאשה – עיתון כזה שלא ניתן להניח אותו מהיד ברגע שמתחילים לעיין בו.

עיתון שמקדם נשים

אין כיום בשוק העיתונות הכתובה עוד עיתון שדואג להעצמה הנשית כמו לאשה. תחומים כמו יחסים, זכויות, תרבות הפנאי, נשיות ועוד ועוד מטופלים מדי שבוע בידי המומחים והמומחיות המובילים בתחומם ובסופו של דבר אנחנו מוציאים תחת ידינו בעיתון לאשה טקסטים איכותיים.

עשו מנוי, שלא תפספסו דבר

מסקר עדכני שנערך בקרב קוראי וקוראות העיתון עולה כי ישנם אלפי קוראים שמדי שבוע רוכשים את העיתון בדוכנים וברשתות השיווק השונות פשוט משום שהם לא מודעים לכך שמנוי יכול לחסוך להם כסף רב. צרו קשר עוד היום עם מחלקת המנויים שלנו כדי שלא תחמיצו אף גיליון בטעות. אנחנו מתחייבים לעבוד ללא לאות כדי לספק לכם את הרמה הגבוהה אליה אתם רגילים כבר למעלה משישים שנה. קריאה נעימה!

עיתון לאישה מנויים – גוגל+

עיתון לאישה מנוייםבפייסבוק

עיתון לאישה מנויים

31%

הנחה!

וחודש מתנה