עשי מנוי למגזין Go Style

וקבלי חודש חינם!

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם

שם*

דוא"ל*

טלפון*

לקוחות שנרשמו למגזין זה, התעניינו גם במגזינים הבאים:

מגזין מנטה מנויים
מגזין מנטה מנויים

עיתון לאישה מנויים
עיתון לאישה מנויים

מגזין BelleMode
מגזין BelleMode

קוסמופוליטן מנוי
קוסמופוליטן מנוי

מנוי go style

אין ספק שהקהל הישראלי התעדן מאוד בשני העשורים האחרונים שעברו עלינו בכל הנודע לתרבות העיצוב ותחום האופנה. מגמות עולמיות שונות עשו את דרכן לישראל וכיום באופן גורף יותר מבעבר אנחנו יודעים איך להתלבש, מה לקנות ואיפה ונראה שהמגמה לא חלה רק על בנות המין היפה והיום ניתן לראות גם גברים רבים שדואגים לא רק לטיפוח רציני של הגוף שלהם, אלא גם לטיפוח המלתחה האישית. כל מי שעושה מנוי go style מאמין שעיצוב, אופנה, אהבה, סקס ורכילות צריכים לקבל את המקום המכובד הראוי שלהם בחיים.

Go style – כל מה שמעניין באמת

הירחון המרתק  go style הופיע בשמי העיתונות הארצית כבר בשנת 2004 ומאז חולל מהפכה של ממש במודעות הישראלית בכל הנוגע לטיפוח, אופנה, תרבות ובידור. מאז יצא לראשונה התרחב הירחון וכיום הוא גם מכיל תכנים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר בתחומים רבים אחרים כגון עיצוב פנים, קניות בארץ ובחו"ל וכן מדור האופנה שבו זוכה לנפח גדול יותר בדפי העיתון.

מנוי go style

במידה וגם אתם מרגישים שאתם מעוניינים להישאר עם יד על הדופק בכל הנוגע לחדשות החמות ביותר מרחבי העולם בכל הנוגע למגמות חדשניות בעיצוב הבית, באופנה וכמון ברכילות, צרו קשר עוד היום עם ידיעות מנויים והשיגו לעצמכן מנוי go style. מנוי go style יאפשר לכם לקבל את המגזין לביתכם מדי חודש ומלבד זאת תוכלו לחסוך לא מעט כסף כיוון שעלות מנוי go style  נמוכה מעלות רכישה חודשית של המגזין.

כתבות מרתקות מדי חודש

איפה משיגים את פרטי הלבוש והאקססוריז של הכוכבות הגדולות? איך מאמצים טרנדים מודרניים בלבוש? באילו דרכים ניתן לשדרג את הבית שלנו מבלי להוציא כסף מיותר ומי אמר למי מה ובאיזה עניין? באילו דרכים ניתן להראות מיליון דולר גם אחרי יום ארוך בלחות הישראלית ואיזה מעצב שיער בארץ יכול לעשות לנו תסרוקות היישר מהוליווד? כל אלו ועוד כתבות רבות אחרות מופיעות מדי שבוע במגזין העדכני ביותר בתחומו שמוביל את עיתונות תרבות הפנאי, האופנה והטיפוח בישראל. קריאה מהנה של מגזין go style !

מנוי go style‬‏ – בגוגל+

מנוי Go Style בפייסבוק


מנוי go style

28%

הנחה!

וחודש מתנה