עשה עכשיו מנוי למגזין בלייזר

וקבל חודש חינם!

 

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם

שם*

דוא"ל*

טלפון*

לקוחות שנרשמו למגזין זה, התעניינו גם במגזינים הבאים:

מנוי מגזין מוטו
מגזין מוטו

מסע אחר
מנויים מסע אחר

דרך האוכל
מנוי דרך האוכל

מגזין אוטו - מנויים
מגזין אוטו - מנויים

מגזין בלייזר מנויים

אחרי לא מעט ניסיונות כושלים להפיק במדינת היהודים מגזין גברים ראוי, קם לו בשנת 2001 מגזין בלייזר ותוך זמן קצר התבסס כעיתון המרכזי בתחום זה. המגזין בלייזר שואב את ההשראה שלו ממגזינים מובילים בתחומו שפועלים כבר עשרות שנים באמריקה כגון מקסים,  Esquire ועוד ועוסק בגדול בכל מה שמעניין גברים. נושאים כמו ספורט, צבא, אלכוהול, הימורים, מכוניות וכיו"ב זוכים מדי חודש לכתבות מרתקות בסגנון כתיבה הקרוי ניו ג'ורנליזם.

מנוי לבלייזר

מפתיע לגלות שכיום ישנם עשרות אלפי קוראים שרוכשים את גיליונות מגזין בלייזר מדי חודש במחיר מלא ברשתות השיווק ובדוכני העיתונים. חשוב לנו לציין שמאחר וקוראים אלה דואגים מדי חודש בחודשו לרכוש את הגיליונות, מוטב להם שכבר יעשו מנוי לבלייזר. מעבר לכך שמי שעושה מגזין בלייזר מנויים נהנה מהטבות ייחודיות למנויים, מגזין בלייזר מנויים חוסך לא מעט כסף שכן הגיליונות נמכרים במחיר מוזל ומעבר לכל זה, המגזין מגיע לסף דלתכם מדי חודש, בזמן, כמו שעון.

מגזין בלייזר מנויים

מגזין בלייזר מאגד בתוכו את מיטב הכותבים שמתמחים איש איש בתחומו. ההומור הפרוע וסגנון הכתיבה המרתק הופכים את מגזין לבלייזר לכזה שלא פשוט כלל להניח אותו מהידיים מהרגע שמתחילים לקרוא בו. הפופולאריות העצומה שלו שגואה משנה לשנה היא פועל יוצא של האיכות הגבוהה והתכנים המרתקים ששזורים בו מדי חודש. מגזין בלייזר דואג לכם למינון מדויק בין כתבות רציניות ומעמיקות בנושאים כמו פוליטיקה ויחסים לבין מדורים כיפיים וקלילים כגון הבת של השכן או תבינו לבד שמספקים לכם מעין מפלט מושלם מחיי היומיום.

כתיבה אחרת שסוחפת וסוחפת

בניגוד למגזינים יבשים בהם כתבת רכב למשל תעסוק בנתונים הטכניים של מכונית זו או אחרת, מגזין בלייזר מנויים דואג לכתבות שמתחילות במקום אחד ולא ברור היכן יסתיימו, החוויות האישיות של הכותב, הסגנון הפרוע והחופשי של הכתיבה ומעל הכל – ההומור המשובח שחוטא לעתים באיוולות מקסימה מרתקים את כלל ציבור הקוראים מדי חודש.

למה אתם מחכים?

במידה ואתם מעוניינים להמשיך ולקרוא את מגזין בלייזר מנויים ותוך כדי לחסוך כמה שקלים מדי חודש, לקבל מתנות מפנקות ולא לפספס אף גיליון, צרו קשר עוד היום עם מחלקת המנויים של ידיעות אחרונות, הזמינו מנוי לבלייזר והצטרפו למאות אלפי הקוראים שלא מפספסים אף גיליון, כי מגזין בלייזר מנויים, זו התרבות שלנו.

מגזין בלייזר מנויים – בפייסבוק

מגזין בלייזר מנויים

22%

הנחה!

וחודש מתנה